Szukasz zleceń? Sprawdź!

4 komentarze

 1. Kwaśniewski
  30 marca 2018 @ 14:42

  Niech niemiaszki zrobią rachunek sumienia, ostatatnie trzy tygodnie w trasie uswiadomily mnie że jakwieksze bydlo ma parkingu robią niemcy.
  Sraja miedzy autami, leją po wlasnych samochodach, podbijaja do nas po zitarretten?
  Czy jak te chujowstwo sie i nich nazywa.
  Ogolnie rzecz, zwalaja na nas wszystko co najgorsze, sam zjebalem niemca jak najpierw wysikal sie na wlasny zderzak., a następnie wypierdolil kubek po kawie za okno swojego traka.
  Stalem obok podszedlem do chuja, grzecznie poprosiłem o otwarcie szyby ,i wjebalem mu ten kubek do kabiny.
  Mina bezcenna, za wszystko inne zajebie nas BAG..
  Kurwy podjechaly za 5min. po zdarzeniu.
  Łatkę mozna, przyjebac każdemu, Polacy nie są święci, ale popatrzmy do okola siebie, dla mnie niemiec, francuz, to gnojek który sra bo mysli że mu wolno!!!

  Odpowiedz

 2. Mirek
  30 marca 2018 @ 18:57

  Mała prawda ale Polacy nie zarabiają najmniej tylko Niemiecy kierowcy też zarabiają coraz mniej dlatego jest takie zapotrzebowanie 15 lat temu jadali w barach A teraz też gotują w kabinach albo gotowe jedzenie biorą z domu najlepiej oczerniac ine nacje kierowców A sami pracują w Skandynawii i też żyją w kabinach ale najlepiej opisać kogoś pozdrawiam

  Odpowiedz

 3. truckeronroad.com
  30 marca 2018 @ 22:05

  W tym przypadku potwierdza się powiedzenie że wyjątek stanowi regułę… niestety. Jak nas widzą tak nas piszą, bez względu na to czy są to marginalne przypadki. Zawsze się znajdzie jakiś debil.. i to jego najczęściej dostrzegają inni. Poza tym warto dodać że wielu niemieckich jak i holenderskich kierowców również nie należy do „czyściochów” o zachowaniu nie wspominając…

  Odpowiedz

 4. wafe.l
  17 kwietnia 2018 @ 21:38

  najlepsze są niemieckie dworce, syf, smród i śmieci. od Lipska po Munster ten sam syf. Na korytarzach łażą i drą mordy. Taka kultura u nich.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen − 1 =